31.01.2014

Wyczerpana

Zeszły tydzień dał mi się ostro we znaki. Choroba, bolące plecy, wyczerpanie i niewychodzenie z pracy - dobrze, że jutro jest weekend.
Za każdym razem, kiedy w okolicach piątku nachodziła mnie myśl o diecie, mówiłam sobie: piątek zły początek. I czekałam na poniedziałek. Czas to zmienić. Od dzisiaj rozpoczęłam cykl masaży szczotką do ciała. Naczytałam się na blogach i forach internetowych o zaletach tego cudeńka, dlatego z zapałem się szoruję. Muszę przyznać, że skóra po takiej szczotce jest czerwona, gładka i przyjemna. Właściwie nie liczę na jakieś konkretne rezultaty, chcę po prostu dbać o kondycję największego organu swojego ciała, póki jest na to jeszcze czas. Skóra szczupłego człowieka o wzroście 170cm ma około 1,8 metra kwadratowego powierzchni. Wolę nie wyliczać jaka jest moja, pewnie dałoby się z niej uszyć niezły płaszcz. Czas spać, dobrej nocy życzę!

1 komentarz:

  1. To prawda, że szczotkowanie ciała przynosi świetne rezultaty. Przy odchudzaniu jest to o tyle ważne, że skóra może zwiotczeć i bardzo obwisnąć. Jeśli będziemy o nią dbać, możemy znacznie to ograniczyć a nawet, w wielu przypadkach, całkowicie wyeliminować.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...