09.02.2014

Łóżko jest nudne

Nudzę się i nudzę w tym nieszczęsnym łożu, pielęgnuję chorobę, patrzę na blogi, fora, filmy, robię w Internecie co dusza zapragnie. I co? I zamieniłam się w trolla. Człowiek poświęcający zbyt wiele czasu wirtualnemu życiu szybko staje się internetowym Chuckiem Norrisem, pragnącym dać kopa z półobrotu każdemu wrogowi, który napatoczy się na jego drodze. Tak też i uczyniłam ja na moim ulubionym wykopie, gdzie zamieszczony był ten filmik:


Oto mój popis chamstwa, ale i totalna ignorancja drugiej strony sporu. (jestem popielatym kwadratem)

Skończyły się argumenty, to pojawiła się odpowiedź: nawet tego bełkotu nie czytałem

Nie bronię otyłości, nie akceptuję wmawiania, że sadło jest piękne, zdrowe, wspaniałe, ale jak widzę w sieci takiego *** to po prostu muszę reagować, nawet wtedy, kiedy sama staję się przy okazji prostakiem.

Coś z innej beczki. Stara, kiedyś ciasna spódnica, zestawiona z moim najnowszym nabytkiem. Aż chce się chudnąć. Na ostatniej fotografii ja dzisiaj, ubrana w tę nieszczęsną pamiątkę otyłości olbrzymiej. Przepraszam za brudną podłogę, kiedyś to posprzątam;)


Optymistyczna wersja mojego Motywatora (który dzisiaj mnie pochwalił):


2 komentarze:

  1. Chciałabym umieć się wyginać jak ta dziewczyna na filmiku. Nie jedna chuda laska tak nie umie i szpagat? Helloł? A Tobie nawet nie wiesz jak zazdroszczę. Popieram. Nie można pozwolić na chamstwo. Równie dobrze grube osoby mogłyby się śmiać z anorektyczek.!

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziewczynie z filmiku zazdroszczę kondycji. Niejedna dużo szczuplejsza dziewczyna nie byłaby w stanie zrobić połowy, ba 1/3 z tego. I doskonale rozumiem Twój punkt widzenia. Lepiej, że dziewczyna cokolwiek robi, zachowuje sprawność pomimo dużej otyłości, aniżeli miałaby siedzieć przed TV z pizzą i płakać na serialach :P.
    Gratuluję też wyników i życzę spełnienia marzenia :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...